יוצאים לצילומי שקיעה בגינה!

לפני זמן מה, יצאתי לי בשעת בין ערביים לגינה. השמש בדיוק החלה לשקוע וכל הגינה התמלאה בצבעים צהבהבים, זהובים וקסומים. כל כך רציתי לשלוף את המצלמה ולצלם את כל היופי הזה, אבל אז באותו רגע, לא בדיוק היה לי את מי. אמנם גייסתי למשימה את כלבתנו האהובה והשובבה, אך לה היו תכניות משלה (כמו ללעוס עשב למשל…).

מפה לשם, עברו להם כמה ימים ובוקר אחד קמתי מצוננת ומקוררת עם כאב ראש. הילדה חזרה מהגן, אכלנו צהריים וכל אחת נשכבה על הספה. מבעד לחלון כבר ראיתי את השקיעה מתחילה להגיע… אז לקחתי נשימה עמוקה של כוח, הרמתי את עצמי מהספה והכרזתי שיוצאים לצילומים בגינה. את מוריה הכתרתי לברבורית שחורה עם חצאית טוטו מהממת בצבע בורדו יין משגע (שהשתלבה מושלם עם שעת הדמדומים), קצת קשתות ואביזרים משלימים וזהו. היה כיף, קסום ושובר שיגרה מוצלח במיוחד!

וגם אתם יכולים!!!
צאו לגינה עם בגד מיוחד, שמיכה, או מפה שאפשר לשבת עליה ותארגנו לעצמכם אחר צהריים של כיף בגינה. אתם יכולים לקחת את זה צעד נוסף קדימה ולארגן לכם ממש פיקניק גינה מצולם או סתם להביא איזה משחק כיפי וקצת בועות סבון, זה ממש לא משנה מה בדיוק, כל עוד יהיה לכם ולילדים כיף – התוצאות יהיו מושלמות!

כמו תמיד מוזמנות להגיב ולשתף 🙂

ריקי שרון – סטודיו אפרסק
052-8435558

 

resized_IMG_1629C

resized_IMG_1659C

resized_IMG_1668B

resized_IMG_1664C